1. Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “merveursavas.av.tr ” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
  2. Müvekkiller veya kullanıcılar hiçbir şekilde, mevcut duruma ve özelliklerine ilişkin olarak uygun hukuki veya başka herhangi bir profesyonel görüş almadan, “merveursavas.av.tr” web sitesinde yer alan herhangi bir hususa dayanarak bir eylemde bulunmamalıdır. Söz konusu bilgilerin aktarılması ile hiçbir şekilde kullanıcılar ve web tarayıcıları ile URSAVAŞ HUKUK & DANIŞMANLIK – ARABULUCULUK arasında bir avukat-müvekkil ilişkisi yaratılması amaçlanmamıştır ve bilgilerin bu kişilerce alınması hiçbir şekilde bu yönde bir ilişki oluşturmayacaktır.
  3. Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Avukatlık Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun şekilde tasarlanmıştır.
  4. “merveursavas.av.tr” web sitesinin içinde yer alan tüm bilgi ve materyaller sadece bilgilendirme olup, bunların tamamına veya bir kısmına dayanılarak yapılan işlemlere, eylemlere ve bunların sonuçlarına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Kullanıcı ayrıca “merveursavas.av.tr” üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içeriğe güvenerek, bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak web sitesinin sorumlu olmadığını kabul eder.
  5. merveursavas.av.tr” sitesinin tüm hakları URSAVAŞ HUKUK & DANIŞMANLIK – ARABULUCULUK ‘a  aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, makaleler, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; sitenin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.  Kod ve yazılım da dahil olmak üzere bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez yada dağıtılamaz.
  6. URSAVAŞ HUKUK & DANIŞMANLIK – ARABULUCULUK , bu web sitesi aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kullanıcı, “merveursavas.av.tr” üzerinden veya bunlar yoluyla elde edilebilen üçüncü kişilere ait içeriğe güvenerek, bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak web sitesinin sorumlu olmadığını kabul eder.
  7. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
  8. “merveursavaş.av.tr”  toplamış olduğu tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan formlar, iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenli ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır.

Web sitesi kullanım sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.