KURUCU AVUKAT

Avukat Merve Ursavaş

Avukat Arabulucu Merve URSAVAŞ

Kurucu Avukat

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş olup, Ankara Barosu’nda stajını tamamlayarak avukatlık ruhsatını almıştır.  Ankara Barosuna kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır. 

Uzman avukat kadrosu ile Ankara’ da kurulan, Ursavaş & Ateş Hukuk – Danışmanlık’da kurucu ortak – avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Halen ekibi ile birlikte Avukat ve Arabulucu unvanlarıyla ofisinde birçok özel ve tüzel kişiye avukatlık ve hukuki danışmanlık ile ihtiyari arabuluculuk hizmeti vermeye devam etmektedir.

Trafik kazaları ve iş kazaları kaynaklı tazminat davaları, trafik kazası ceza davaları başta olmak üzere tazminat hukuku ve sigorta hukuku alanında uzmanlığa sahiptir.

Sigorta Hukukunda ve Ticaret Hukukunda uzman arabulucu ünvanına sahiptir.

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olmuştur. Ardından Ankara Barosu’nda stajını tamamlayarak avukatlık ruhsatını almıştır.  Ankara Barosuna kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır. 

 Alanında en iyi avukat ve hukuk büroları arasında yer almak için  uzman avukat kadrosu ile Ankara’ da kurulan, Ursavaş Hukuk & Danışmanlık – Arabuluculuk’da kurucu ortak – avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Ankara Üniversitesi Sağlık Hukuku Yüksek Lisans programında mesleki kariyerine devam etmektedir.

Doktor hatası kaynaklı tazminat davaları, sağlık hukuku, tazminat hukuku, iş davaları, işçi alacakları davaları  alanında uzmanlığa sahiptir. 

Avukat Hazal Ateş

Avukat Hazal ATEŞ

Kurucu Avukat