You are currently viewing TRAFİK KAZASI TAZMİNATI

TRAFİK KAZASI TAZMİNATI

Trafik Kazası tazminatı, trafik kazası geçiren mağdurların araştırdığı konulardan birisidir. Trafik kazası mağdurları tarafından sorulan, trafik kazası tazminatına nasıl başvurulur, trafik kazası tazminatı nasıl hesaplanır, trafik kazası avukatı gibi soruların yanıtını ve trafik kazası tazminatı ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Trafik Kazası tazminatı hakkında bilinmesi gerekenler:

Yazımız Güncelleniyor

Araç değer kaybı tahsili için zaman aşımı süresi 2 yıldır. Zaman aşım süresi için kazanın gerçekleştiği tarih baz alınır. Aracınızdaki değer kaybının tahsili için kaza tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde araç değer kaybı davası açmanız gerekir. Aksi takdirde değer kaybı başvuru hakkını kaybetmiş olursunuz.

Yazımız Güncelleniyor

Danışma Hattı

Trafik Kazası Tazminatı ile ilgili hukuki danışmanlık ve bilgi almak için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz

Bu makaleyi faydalı buluyor musunuz?
5/5

Trafik Kazası Tazminatı ile ilgili yazımız sizden gelen sorular ve öneriler dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Değişen başvuru prosedürleri ve güncel yargı kararları gözetilerek sürekli güncellenmektedir. 

Yazımız da mevcut olmayan, aklınıza takılan soruları alttaki yorumlar kısmını veya whatsapp iletişim hattını kullanarak iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın